/Files/images/тизер_гуртки.jpg

Назва гуртка Місце проведення занять Дні та години занять
(графік роботи)
Вид діяльності Контактні дані керівника гуртка
Гурток « Гвардієць » Каб. правознавства (Захист Вітчизни) Пон. 15.10-16.40
Вівт. 15.10-16.40
Четв. 15.10-16.40
Спортивний гурток Турчак Володимир
«Чарівна палітра» Каб. Образ. мист. Пон. 13.30-15.00
Вівт. 15.10-16.40
Сер.15.10-16.40
Художньо-естетичний гурток Ольшанська Людмила
Ансамбль сучасного танцю "Пелікан" Актовий зал Пон. 16.00-17.30
Сер. 16.00-17.30
П’ятн. 16.00-17.30
Художньо-естетичний гурток Сердюк Олена
Драматичний гурток «Здоровенькі були» Каб. укр. мови та літератури 302 Сер. 15.10- 16.10 Розробка сценаріїв, Показ вистав Москва Галина Пантелейчук Світлана
Літературна студія «Плетиво словес» Каб. укр. мови та літератури 214 Вівт. 15.10-16.10 Система упорядку-вання збірок Кулеба Наталія Решетило Наталія
«Весела математика» Каб. Математики 301 Сер. 14.15- 15.15 ігровий Садовська Надія
«Магія чисел» Каб. Математики 307 Вівт. 14.30-16.30 Навчально-пізнавальний Хоям'якова Ксенія
«В гостях у Знайка і Незнайка» Каб. Математики 301 Четв.14.30- 15.30 ігровий Коркуна Віра
Code Club Ua Каб. 213 ІТ Вівт. 15.30 Четв. 15.30 Програмування Scrutch Трущак Оксана
«Офісний працівник» Каб. 212 ІТ Вівт. 15.30-17.00
Сер.15.30-17.00
Четв. 15.30-17.00
Робота програм. Забезпеченням,офісні програми, відеоредактори Пастернак Ірина
«Хімічне асорті» Каб. Хімії 210 Сер.15.10- 16.10 Теоретично-практичний Потерейко Любов Тиндик Наталія
«У світі дикої природи» Каб. Біології 311 П’ятн.15:10-16.10 Теоретично-практичний Плювак Оксана Ващук Оксана
«Енергія навколо нас» Каб. Фізики 314 Четв.14.15-16.10 Теоретично-практичний Білик Марія
«Краєзнавець» Каб. Краєзнавства 204 Сер. 15.10-16.00 Теоретично-практичний Галела Любов Микуш Юлія Довганик Оксана
Історичний клуб «Рубікон» Каб. Історії 205 Вівт. 15.15- 16.15 Науково-пізнавальний Афанасьєва Олена Стадник Наталія
«Веселі крапельки» Каб. образотворчого мистецтва 101 Пон. 15.15-16.00 Художньо-естетичний гурток Лучинська Світлана
«Умілі руки» Майстерня 106 ТН Пон. 15.15- 16.15 Вишивка Янішевська Ярослава
«Намистинка» Каб. Вишивки 104 В Четв. 15.15- 16.15 Робота з бісером Борис Наталія
«Музикознавець» Каб. Муз. Сер. 14.15- 15.00 Музично- естетичний Іонова Леся
Євроклуб “Puzzle” Каб. агл. мови 215 А Четв.15.15- 16.15 Англійська мова Юлія Шенгельян Наталія Тавенко Галина Сагайдачна Ольга Боєва Марія Галела Миронюк Оксана Хабло Наталія Труш Наталія Білозір Наталія Людмила Бочкова Рендіна Ольга
«Веселі тваринки» Каб. АС Пон. 14.15- 15.15 Англійська мова Харко Оксана
Кiлькiсть переглядiв: 1163