Місія школи

Створення оптимальних умов для однакового доступу до якісної освіти, розвиток особистості кожного учня залежно від його освітніх потреб та можливостей. Орієнтація школи на динамічне зовнішнє середовище; посилення взаємодії школи та соціуму, налагодження комунікаційних, функціональних творчих зв'язків між школою та соціальними інституціями з метою забезпечення якісної освіти учнівської молоді.

Бачення

Бути колективом однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення, є лідером серед закладів освіти міста і впевнено дивиться в майбутнє.

Завдання

1. Ми пропагуємо ідею: неможливо навчити - можна лише навчитися.

2. Взаємини в системі «учитель - учень» орієнтовані на створення такої ситуації у якій учень вимушений і здатний навчатись самостійно опановуючи техніку творчого мислення.

3. Системне оновлення мети і змісту діяльності школи.

4. Опанування вчителями нових педагогічних технологій через проведення тренінгів, ділових та імітаційних ігор з використанням інтерактивних методів роботи.

5. Створення умов (фінансових, матеріальних, психолого- педагогічних) для творчої ініціативи вчителів.

6. Виховання учнів на засадах християнської моралі, духовної культури, національному патріотизмі, свідомої громадянської позиції.

7. Використання в основі виховання:

• діалогу довір'я;
  • терпеливості та милосердя;
  • відповідальності;
  • загальних цінностей;
  • загальнолюдських цінностей

8. Випускник школи має стати успішною людиною.

Принципи управління:

1. Принцип гідності: «Ніколи не принижуйся для досягнення мети».

2. Принцип самооцінювання: «Вивчай самого себе, знай свої сильні і слабкі сторони»

3. Принцип універсальності: «Прагни бути універсалом у своїй сфері»

4. Принцип краси: «Роби все естетично».

5. Принцип подолання: «Не сумуй через поразку».

6. Принцип солідарності: «Робімо разом те, що необхідно».

7. Принцип пізнання: «Вік живи - вік учись».

8. Принцип успіху: «Гордись з найменших досягнень».

/Files/images/Презентація3.jpg