24 листопада 2014 року члени євроклубу стали учасниками інтерактивного семінару вчителів-опікунів та учнів-членів шкільних євроклубів Франківського району. Тема семінару: «З Європою в серці» (в рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності)

/Files/images/na_sayt/Безымянный.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный1.jpg

13 листопада 2014 року було проведено перший етап конкурсу «Україна очима дітей». Члени шкільного євроклубу виступили кураторами груп-учасників конкурсу.

/Files/images/na_sayt/Безымянный2.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный3.jpg

19 листопада команда ССЗШ № 66 посіла друге місце у конкурсі «Україна - очима дітей» серед шкіл франківського району.

/Files/images/na_sayt/IMG_0488.JPG/Files/images/na_sayt/IMG_0557.JPG

13-17 жовтня 2014 року було проведено тиждень місцевої демократії

«Європейський тиждень місцевої демократії» – політична ініціатива Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи та Європейського комітету місцевої та регіональної демократії. Перший «Європейський тиждень місцевої демократії» в Україні було проведено 15-22 жовтня 2007 року. У більшості регіонів було успішно впроваджено ряд заходів, які сприяли залученню громадян, молоді до справ місцевого самоврядування та кращому усвідомленню ними європейського вектора розвитку нашої країни.

Основними цілями проведення «Європейського тижня місцевої демократії» є:

- підвищення рівня обізнаності громадян Європи стосовно діяльності місцевих органів виконавчої влади та можливості брати участь у прийнятті рішень на місцевому рівні;

- заохочення членів муніципальних рад та державних службовців до участі у демократичному процесі на місцевому рівні з метою запровадження стандартів публічної етики як основи відносин з громадянами;

- розвиток місцевої демократії як компоненту становлення демократичної Європи та інформування громадськості про роль Ради Європи у цьому процесі.

В рамках проведення тижня місцевої демократії члени євро клубу провели засідання на тему «Ми за європейську демократію», класними керівниками було проведено виховні години на тему «Україна – демократична держава», в шкільній бібліотеці пройшла книжкова виставка під назвою «Україна та демократія», також було проведено конкурс учнівських малюнків, плакатів та тематичні уроки історії.

/Files/images/na_sayt/Безымянный4.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный5.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный7.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный6.jpg/Files/images/na_sayt/Безымянный8.jpg

21 вересня 2014 року відбулося щорічне святкування Дня Миру. Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Учасниками євроклубу було проведено засідання «Мир у наших руках»

/Files/images/na_sayt/Безымянный9.jpg