УЧНІВСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ

Серед безлічі дитячих занять у нашому ліцеї важливе місце займає учнівське самоврядування. Учнівське самоврядування, яке, забезпечуючи участь усіх дітей в управлінні справами колективу свого класу та школи, стає моделлю елементів дорослого життя, формою усвідомлення подальшої активної життєвої позиції.

Кожен учень, маючи доручення (постійні, тимчасові), протягом свого навчання проходить школу учнівського самоврядування. «Перетворити процес виховання на радість» – таке завдання поставив перед собою учнівський парламент, який є органом учнівського самоврядування у нашій школі. До його складу входять учні 8 - 11 класів.

Наш учнівський парламент складається:

Президент - Марія Матвійшин

Заступник - Вероніка Єні

Прес-медія центр - Юстина Васечко, Дзвенислава Макогін, Юліан Врублевський.

Центр культури та дозвілля - Марта Олійник, Анастасія Ткач, Каріна Кріль, Анжела Гамарнік, Соломія Глушко, Катерина Криворучишак, Вероніка Воловацька, Дем'ян Шевчук.

Центр турботи та милосердя - Тетяна Моцяк, Ангеліна Кубин, Анна Груздєва, Марк Газе.

Центр дисципліни та порядку - Носик Софія, Гуряк Дар'я-Анна, Анастасія Кузьмич, Тетяна Матвій

Центр здоров'я та спорту - Севернюк Родіон, Юра Остап'юк, Остап Хима.

Діяльність органів учнівського самоврядування є однією з важливих умов залучення учнів до громадської діяльності, для налагодження демократичних стосунків між учнями та адміністрацією ліцею, для активізації учнів у формуванні навчального–виховного процесу, для створення умов для розкриття творчого потенціалу учнів, сприяння їх інтелектуальному, культурному, духовному, фізичному розвитку, для захисту і реалізації прав та свобод учнівської молоді.