Метою акції «Збережи життя ялинці» є привернути увагу громадськості до проблеми щорічного масового вирубування хвойних насаджень, зокрема, новорічних ялинок.
Акція прагне донести до кожного з нас важливість проблеми збереження ялинок напередодні новорічних та Різдвяних свят.
Вона ж звичайно є головним атрибутом кожного нового року.

Вчитель трудового навчання п.Людмила Ольшанська представила різдвяні ялинки, які можна виготовити своїми руками.

В майстер-класі прийняли участь учні 4-5 класів, а також учні 10 класу, які інструктували учасників при роботі.