Марафон "Найбільший урок у світі"

Діти - найдорожчий наш скарб. Ми виховуємо, плекаємо їх, вкладаємо усе найкраще у їхні голови та душі. 20 листопада - Всесвітній День дитини і день, коли прийняли Конвенцію про права дитини. Саме з цієї нагоди наш ліцей приєднався до марафону "Найбільший урок у світі" про права дитини та глобальні цілі сталого розвитку під #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.
Наші вчителі через максимально цікаві завдання та форми спілкування попрацювали зі своїми учнями. Діти вкінці заняття дізналися, що таке Конвенція прав дитини, які є права дитини, яке значення ООН та ЮНІСЕФ, яким чином їхні дитячі голоси можуть бути почуті та як зробити собі краще майбутнє.
Загалом урок був проведений у 4б, 4в, 5а, 5б, 5в, 5г, 6в, 7а, 7б, 7в, 8а, 8б, 8в,8г, 9а, 9б, 9г, 11а та 11в класах. Дякуємо @Оксана Назар, Марія Кіндрат, Леся Крижановська, Любов Галела , Людмила Ольшанська, Наталя Труш, Ольга Горошко, Наталя Вовк, Світлана Пантелейчук, Марія Тимків, Ірина Бадло, Галина Підгребельна, Ольга Боєва, Юлія Микуш, Оксана Миронюк, Оксана Висоцька, Ірина Пастернак, Тетяна Білозір, Юлія Романовська, Любов Потерейко, Наталя Хабло.